• slider
 • slider

ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA

Fronty meblowe i drzwi przesuwne – kontakt

W naszej ofercie posiadamy nie tylko kuchenne akcesoria meblowe, ale również wyposażenie łazienek oraz elementy mebli pokojowych (kółka meblowe, zawiasy i uchwyty meblowe oraz nogi).

Oprócz tego oferujemy bardzo duży wybór systemów do drzwi przesuwnych oraz fronty meblowe, a także oświetlenie LED.

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą od renomowanych firm, dzięki temu gwarantujemy niezawodność i trwałość dostępnych u nas akcesoriów meblowych.
Zachęcamy do odwiedzenia oddziałów naszej firmy, gdzie mogą zapoznać się Państwo z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Mogą Państwo skorzystać również z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej.

 

42-226 Częstochowa
ul. Św. Barbary 95

tel. +48 34 343 55 55 – sklep
tel. +48 34 343 55 56 – płyty i blaty

E-mail: rudex@rudex.cze.pl

 

ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA

ODDZIAŁ RUDA ŚLĄSKA

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.rudex.cze.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RUDEX J. RUDEK, M. RUDEK SPÓŁKA JAWNA, św. Barbary 95 42-226 Częstochowa, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem mirekrudek@rudex.cze.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny