• slider
  • slider

Fronty meblowe

 

 

 

Na unikalność wnętrza składa się wiele dobranych do siebie elementów wyposażenia. Jednym z nich są oryginalne fronty meblowe, które korespondują ze stylistyką przestrzeni i są jej odpowiednim dopełnieniem. Firma Rudex jest dystrybutorem wysokiej klasy frontów do mebli, które zdobią wnętrza domów i mieszkań w całym kraju. Nasze produkty charakteryzuje stylowe wzornictwo, szeroka gama kolorystyczna, ponadprzeciętna funkcjonalność oraz wysoka trwałość.

Rodzaje frontów znajdujące się w naszym asortymencie obejmują:
fronty aluminiowe,
• fronty z MDF – lakierowane, foliowane, fornirowane, frezowane.
Tak więc niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem nieśmiertelnej klasyki, która sprawdza się w każdych warunkach czy wypatrujesz nowinek ze świata wyposażenia wnętrz, u nas znajdziesz fronty do mebli, które spełnią Twoje oczekiwania w zakresie estetyki i designu. A sprawdzone w użytkowaniu materiały oraz nowoczesne technologie wykorzystywane podczas ich produkcji przekładają się na wysoką jakość, która będzie Ci służyć latami w niezmienionej formie.

Frezowane fronty meblowe

Frezowane fronty meblowe znajdujące się w ofercie naszej firmy wbrew pozorom nie pełnią tylko i wyłącznie funkcji dekoracyjnej. Można je wykorzystać także w innych celach. Otwory wyfrezowane w powierzchni frontu meblowego mogą być przeznaczone do umieszczenia w nich uchwytów. Warto również wiedzieć, że także same frezy, jeśli nadamy im odpowiedni kształt, mogą pełnić funkcję praktycznych uchwytów. Takie rozwiązania pozwala na całkowitą rezygnację z mocowania dodatkowych elementów, takich jak gałki czy relingi. To sprawia, że fronty meblowe mogą więc być zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Doskonale sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Wybierając frezowane fronty meblowe można dodać każdemu pomieszczeniu szlachetności. Są one dostępne w różnych kolorach i wariantach, co daje wiele możliwości aranżacyjnych. Bez względu na to, jak zechcą Państwo urządzić swoją kuchnię bądź salon, na pewno znajdą się naszej ofercie odpowiednie fronty.

Płyty meblowe

Meble wykonane z litego drewna to rozwiązanie charakteryzujące się ponadprzeciętną elegancją. Jednak nie są one pozbawione wad, wśród których wymienić można czasochłonną pielęgnację, wagę takich mebli oraz wysoką cenę. W tej sytuacji nie dziwi, że niezwykle popularne stały się drewnopochodne płyty meblowe pozwalające na wytworzenie estetycznych i trwałych mebli praktycznie dla każdego niezależnie od zasobności jego portfela. Takie meble to także doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią od czasu do czasu zmienić wystrój wnętrza swojego domu i dlatego nie chcą na wyposażenie wydawać ogromnych pieniędzy.

W naszych punktach sprzedaży firmy Rudex dysponujemy szerokim asortymentem płyt meblowych linii Prestige w wersji bambusowej, laminowanej, ozdobnej oraz skórzanej. Oferujemy także wysokiej jakości fronty meblowe. Nasze produkty charakteryzują się najwyższej jakości wykonaniem z materiałów, których trwałość jest sprawdzona w praktycznym użytkowaniu.

Bogata oferta firmy Rudex

Rudex jest jednym z wiodących sprzedawców i dystrybutorów akcesoriów do produkcji mebli. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, dzięki czemu oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy. Co więcej, sprzedajemy je w naprawdę atrakcyjnych cenach. Obok frontów meblowych i płyt meblowych sprzedajemy również systemy drzwi przesuwnych, oświetlenie LED oraz akcesoria meblowe. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży, które mieszczą się w Częstochowie, Dobrodzieniu, Radomsku oraz Rudzie Śląskiej.

Drewniane
BRW
Meblex

Aluminiowe

R1 aluminium

R1aluminiumR1aluminiumschemat
R1 czarny mat

R1czarnymat
R1czarnymatschemat
R1 czarny połysk

R1czarnypolysk
R1czarnypolyskschemat
R1 inox

R1inox
R1inoxschemat
R2 aluminium

R2aluminium
R2aluminiumschemat
R3 aluminium

R3aluminium
R3aluminiumschemat
R4 aluminium

R4aluminium
R4aluminiumschemat
R4 czarny połysk

R4czarnypolysk
R4czarnypolyskschemat
R4 inox

R4inox
R4inoxschemat
R11 aluminium

R5aluminium
R5aluminiumschemat
R11 czarny połysk

R5czarnypolysk
R5czarnypolyskschemat
R6 aluminium

R6aluminium
R6aluminiumschemat
R7 aluminium

R7aluminium
R7aluminiumschemat
R10 aluminium

R10aluminium
R10aluminiumschemat

Płyty meblowe Prestige

BAMBUSOWE

Płyta B5

B5
Płyta B9

B9
Płyta B11

B11
Laminowane

Płyta LAMINAT4

LAMINAT4
Płyta LAMINAT8

LAMINAT8
Płyta LAMINAT9

LAMINAT9
Lomy Prestige

Płyta L3

L3
Płyta L7

L7
Płyta L8

L8
Płyta L9

L9
Płyta L10

L10
Płyta L12

L12
Płyty ozdobne

Płyta DL81bb

DL81bb
Płyta dl81c

dl81c
Płyta dl81e

dl81e
Płyta LO1

LO1
Płyta LO3

LO3
Płyta MDF81K59

MDF81K59
Płyta MDF81K60

MDF81K60
Płyta MDF81K61

MDF81K61
Płyta WL10B

WL10B
Płyta WL10D

wl10d
Płyta WL10E

wl10e
Płyta WL20

wl20
Płyty skórzane

Płyta SK1

SK1
Płyta SK2

SK2
Płyta SK3

SK3
Płyta SK6

SK6
Płyta SK7

SK7
Płyta SK8

SK8
Płyta SK9

SK9
Płyta SK10

SK10
Płyty szklane

Płyta LG1

LG1
Płyta LG2

LG 2
Płyta LG3

LG3
Płyta LG5

LG5
Płyta LG6

LG6