• slider
  • slider

Systemy drzwi przesuwnych

 

W polskim budownictwie nie brakuje mieszkań i domów, w których królują małe przestrzenie, gdzie klasycznie otwierane drzwi nie mają racji bytu, ponieważ zajmują zbyt dużo miejsca. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem są nowoczesne drzwi przesuwne, które zajmują minimalną ilość miejsca, są w pełni funkcjonalne i estetyczne zarazem. Tego rodzaju rozwiązania sprawdzają się także w sytuacji, gdy chcemy wydzielić przestrzeń np. na garderobę, biblioteczkę czy gabinet w ramach większego pomieszczenia bez konieczności przeprowadzania czasochłonnych i kosztownych prac budowlanych.

Drzwi przesuwne

Naszym Klientom oferujemy szeroki asortyment systemów drzwi przesuwnych, dzięki czemu każdy jest w stanie dopasować rozwiązanie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i szeroko pojętej estetyki. Nasze drzwi to najwyższej jakości produkty charakteryzujące się różnorodnym wzornictwem oraz szeroką gamą kolorystyczną co sprawia, że dają duże możliwości w zakresie aranżacji wnętrz z ich wykorzystaniem. Zapewniamy zarówno wysoką jakość, precyzję wykonania, jak również efektowny design. Takie połączenie zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Warto również dodać, że oprócz drzwi przesuwnych nasza firma oferuje także nowoczesne i funkcjonalne akcesoria do produkcji mebli, fronty meblowe, oświetlenie LED, jak również okucia marki BLUM. Zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą, a w przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji.